Vytvořte si vlastní lyžárnu


Základními prvky lyžárny jsou vysoušeče bot a stojany na lyže. V naší nabídce "FUCHS-TECHNIK pro malé lyžárny"  najdete základní velikosti vysoušečů pro 2, 3, 4 a 5 párů bot a jednoduchý závěsný systém W-PENDEL SKI o šířce 1 a 1,5 m pro 12 nebo 18 párů sjezdových lyží.

Nabídku produktů, které řeší různé varianty pro všechny  velikosti lyžáren a ski-depotů najdete v produktovém katalogu

Rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradíme, která varianta bude nejvhodnější pro Váš typ provozu. Na jednotlivé projekty vytvoříme cenovou nabídku.


Inspirujte se

Celé vysoušecí stěny jsou sestaveny z modulů ZeroWatt. Naše fantazie není ohraničená ani tvarem, ani velikostí a ani funkcí, kterou od vysoušecí stěny očekáváme. Můžeme tak na míru vytvořit sestavu vysoušečů bot libovolné velikosti, kterou doplníme o moduly určené pro vysoušení rukavic. Jelikož rukavice nezatíží vysoušecí trn natolik, aby jej svou vlastní vahou vychýlily, tyto speciální moduly jsou vyhřívány stále (funkce "FIX"). 

Je vás v domě víc?

Nevadí :-)  Díky stavebnicovému systému připravíme stěnu libovolné velikosti. Samotná montáž otevřených vysoušecích stěn probíhá velmi jednoduše - po ukotvení speciálně profilovaných a předvrtaných pozinkovaných plechů instalujeme jednotlivé moduly, které jsou mezi sebou vzájemně propojeny. Samotná minimální energetická náročnost je násobena tím, že aktivní jsou pouze trny zatížené botou. Trny na rukavice (model "FIX") hřejí stále.

České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. Vize moderního chalupaření v 21. století se stala inspirací, na jejímž konci stál projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike Apartments ve Vrchlabí. Tento ambiciózní projekt spojuje moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů,...

Pec pod Sněžkou zažívá bouřlivý rozvoj a mění se doslova před očima. Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí této modernizace tradičního českého lyžařského střediska. V jednom z nově budovaných objektů v blízkosti sjezdovky Javor - v hotelu Zelený potok jsme instalovali lyžařské skříně vybavené vysoušeči ZeroWatt s netradiční barevnou kombinací...

Nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal**** nabízí 162 moderně vybavených pokojů různých kategorií, konferenční prostory, letní terasu a nově otevřené luxusní spa. Novinkou je také od sezony 2019/2020 lyžárna se skříněmi s vysoušeči ZeroWatt. Hoteloví hosté mají tak dokonale postaráno o své lyžařské vybavení. Přístup do skříní je zajištěn...

V největším kongresovém hotelu ve Špindlerově Mlýně - v hotelu Harmony Club došlo k výrazné modernizaci. Hosté hotelu mohou od zimy využívat nejmodernější lyžárnu se skříněmi osazenými vysoušeči ZeroWatt s přístupem pomocí RFID karty. Velikostí jde o jeden z největších skidepotů v ČR, který obslouží bezmála 300 lyžařů. I při tomto počtu je...

Nově postavený Hotel Amenity ve Špindlerově Mlýně nabízí nejvyšší standart ubytování, jehož součástí je také námi vybavený skidepot a výkonné vysoušeče lyžařských bot.

V nadmořské výšce 1.045 m.n.m. se zrodil vyjímečný projekt - pivovar Trautenberk. V prostorách původní Tippeltovy boudy v Malé Úpě, později známé jako hotel Družba, si můžete vychutnat nejmladší nepasterizované a nefiltrované krkonošské pivo.