Vše co potřebujete do lyžárny

Základními prvky lyžárny jsou vysoušeče bot a stojany na lyže. V naší nabídce "FUCHS-TECHNIK pro malé lyžárny"  najdete základní velikosti vysoušečů pro 2, 3, 4 a 5 párů bot a jednoduchý závěsný systém W-PENDEL SKI o šířce 1 a 1,5 m pro 12 nebo 18 párů sjezdových lyží.

Nabídku produktů, které řeší různé varianty pro všechny  velikosti lyžáren a ski-depotů najdete v produktovém katalogu

Rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradíme, která varianta bude nejvhodnější pro Váš typ provozu. Na jednotlivé projekty vytvoříme cenovou nabídku.


Inspirujte se

Celé vysoušecí stěny jsou sestaveny z modulů ZeroWatt. Naše fantazie není ohraničená ani tvarem, ani velikostí a ani funkcí, kterou od vysoušecí stěny očekáváme. Můžeme tak na míru vytvořit sestavu vysoušečů bot libovolné velikosti, kterou doplníme o moduly určené pro vysoušení rukavic. Jelikož rukavice nezatíží vysoušecí trn natolik, aby jej svou vlastní vahou vychýlily, tyto speciální moduly jsou vyhřívány stále (funkce "FIX"). 

Je vás v domě víc?

Nevadí :-)  Díky stavebnicovému systému připravíme stěnu libovolné velikosti. Samotná montáž otevřených vysoušecích stěn probíhá velmi jednoduše - po ukotvení speciálně profilovaných a předvrtaných pozinkovaných plechů instalujeme jednotlivé moduly, které jsou mezi sebou vzájemně propojeny. Samotná minimální energetická náročnost je násobena tím, že aktivní jsou pouze trny zatížené botou. Trny na rukavice (model "FIX") hřejí stále.